«Безпечна дорога додому». Нацгвардійці відвідали чернівецьких ліцеїстів, щоб поговорити про безпеку на дорозі (ВІДЕО) - НГУ

«Безпечна дорога додому» – під таким гаслом нещодавно відбулися освітні заходи з безпеки дорожнього руху в умовах воєнного стану. Захід в одному з найкращих ліцеїв Чернівців організовано в рамках проведення 2-го етапу Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, що тривав з 13 по 19 листопада.  

До старшокласників завітали військовослужбовці служби безпеки дорожнього руху чернівецького підрозділу НГУ. Нацгвардійці розповіли учням місцевого ліцею, наскільки важливо дотримуватися правил дорожнього руху і як ці правила можуть зберегти життя.

Учням розповіли про задачі служби безпеки дорожнього руху та відповіли на всі їхні запитання, яких, до речі, було дуже багато. Нацгвардійці дали можливість юним чернівчанам, відчути себе справжніми інспекторами і побувати у патрульній машині. Діти із захопленням вивчали устаткування автомобіля безпеки дорожнього руху, а особливо їм сподобалося говорити по рації.

Нацгвардійці отримали від дітей заряд позитивних емоцій. У такий невимушений спосіб військовослужбовці Нацгвардії вчать дітей дотримуватися правил дорожнього руху, а комусь, можливо, допомогли визначитися з майбутньою професією.

Перейти до вмісту