Військовослужбовці Нацгвардії повернулись з відпочинку та реабілітацї в Єгипті - НГУ

Днями завершився відпочинок в м.Хургада Арабської Республіки Єгипет шести військовослужбовців Національної Гвардії України, які виконували різні бойові завдання на лініях зіткнення і отримали важкі поранення.

Поїздка була організована Міністерством внутрішніх справ України за сприянням Міністерства закордонних справ Арабської Республіки Єгипет.

За період відпочинку в м.Хургада військовослужбовці виїжджали в м.Луксор і відвідали Каранкський храм та долину царів і цариць. Були у Західно-Аравійській пустелі, ознайомилися із її краєвидами. Також була можливість позайматися дайвінгом на Червоному морі під час прогулянок на яхті.

Усі заходи відпочинку під час виїзду до Арабської Республіки Єгипет відбувалися в доброзичливій атмосфері взаєморозуміння, поваги та довіри, що сприяло зниженню негативної дії стрес-факторів та відновленню психологічного стану.

Національна Гвардія України дбає про соціальний захист  військовослужбовців, та тих, хто отримав поранення внаслідок бойових дій, і  забезпечує медико-психологічну реабілітацію військових.

Управління по РОС департаменту Персоналу ГУНГУ

Перейти до вмісту