Командувач НГУ обговорив розвиток бойових спроможностей з командувачем Нацгвардії Каліфорнії - НГУ

Командувач Національної гвардії України полковник Олександр Півненко провів онлайн-зустріч із командувачем Національної гвардії штату Каліфорнія генерал-майором Метью Біверсом. Сторони обговорили роль та місце Нацгвардії України у відсічі російської агресії, важливість міжнародного співробітництва та перспективи.

За словами Олександра Півненка відкритість, обмін досвідом, розробка стратегій та спільні дії з міжнародними партнерами сприяють захисту територіальної цілісності України. Зокрема необхідне продовження співпраці для Нацгвардії заходів, що реалізовані в рамках Державної програми партнерства (SPP), а також в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Національною гвардією штату Каліфорнія та Національною гвардією України.

«Нам важлива ваша військова допомога для розвитку бойових спроможностей бригад оперативного призначення «Гвардії Наступу». Ці підрозділи націлені на звільнення окупованих територій. Ми готові до розширеної співпраці з вами за пріоритетними напрямками», — відзначив командувач Нацгвардії України.

В свою чергу генерал-майор Метью Біверс запевнив у важливості та потребі співробітництва між Національною гвардією штату Каліфорнія та Національною гвардією України.

«Ми будемо сприяти всім можливим заходам аби особовий склад Нацгвардії України залучався у практичній співпраці з питань підготовки до виконання бойових завдань», сказав командувач Нацгвардії Каліфорнії.

Олександр Півненко подякував своєму колезі, Уряду та народу США за чітку і послідовну позицію щодо підтримки України в умовах повномасштабної агресії російської федерації проти України. Він висловив сподівання щодо продовження регулярних зустрічей командування Національної гвардії штату Каліфорнія та Національної гвардії України для обміну інформацією та своєчасного реагування на потреби Сил оборони України.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту