Діти військовослужбовців Національної гвардії України відпочили у Польщі - НГУ

На тиждень, у польське місто Шклярська Поремба, щоб відпочити та оздоровитись, приїхали діти зниклих безвісти, полонених та загиблих військовослужбовців.

В період тижневого перебування у Республіці Польща українські діти мали можливість познайомитись з історією, культурою та національними особливостями країни, крім того, на дітей чекали екскурсії, різноманітні розважальні заходи, спортивні ігри:

В перший день діти відвідали Шклярський водоспад, піднялися на гори, відвідали басейн та СПА-процедури. Впродовж наступних днів дітлахи їздили на екскурсію в місто Сверадув-Здруй та Любань, де мали змогу покататись на велосипедах, атракціонах та піднятися на оглядову вежу Любані – символу міста. Також відвідали замок Чоха – це потаємний замок з великою історією, після відвідування якого діти залишились в повному захваті.

«Чудово, що дітки мають змогу побачити світ, побачити, що у них є справжні друзі, які турбуються про них, а головне – дітки мали можливість відволіктися від війни та забути про щоденні сирени», – зауважила офіцер по роботі з особовим складом МНЦ НГУ капітан Діана Гогія, яка супроводжувала дітей у цю поїздку.

Управління по РОС департаменту Персоналу ГУНГУ

Перейти до вмісту