На тиждень, у польське місто Шклярська Поремба, щоб відпочити та оздоровитись, приїхали діти зниклих безвісти, полонених та загиблих військовослужбовців.
![5eab35e3-3db2-423b-a95f-78d96acd2e5e](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/5eab35e3-3db2-423b-a95f-78d96acd2e5e-1024x682.jpg)
![6cab7d1b-0188-4df2-8042-545f0ab44462](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/6cab7d1b-0188-4df2-8042-545f0ab44462-1024x682.jpg)
![7cdce623-39ab-4e12-a1fe-c87e244e6303](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/7cdce623-39ab-4e12-a1fe-c87e244e6303-1024x683.jpg)
![37d59726-f433-400d-8603-bdd8afd19655](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/37d59726-f433-400d-8603-bdd8afd19655-1024x682.jpg)
![56e9eec0-627b-4a27-88a8-6d8a736a8cc5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/56e9eec0-627b-4a27-88a8-6d8a736a8cc5-1024x682.jpg)
![76e97ff8-e5da-41f6-b2b4-92b86c0d5365](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/76e97ff8-e5da-41f6-b2b4-92b86c0d5365-1024x683.jpg)
![81c465f1-8853-4bf0-9c6f-6b0b4013985b](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/81c465f1-8853-4bf0-9c6f-6b0b4013985b-1024x682.jpg)
![94bea787-6065-45a7-b20b-3e17417a03ac](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/94bea787-6065-45a7-b20b-3e17417a03ac-1024x683.jpg)
![636ef012-4ab7-4992-9163-978e47547d9f](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/636ef012-4ab7-4992-9163-978e47547d9f-1024x682.jpg)
![7785b195-267f-4c51-8fcd-9a63755f729f](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/7785b195-267f-4c51-8fcd-9a63755f729f-1024x682.jpg)
![84117fd2-d8bb-4368-bda8-5e15ebf97007](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/84117fd2-d8bb-4368-bda8-5e15ebf97007-1024x682.jpg)
![84412ba9-2942-4192-8e89-24414ad84382](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/84412ba9-2942-4192-8e89-24414ad84382-1024x683.jpg)
![ad77449b-fe93-4bc2-b80a-199519e48f09](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/ad77449b-fe93-4bc2-b80a-199519e48f09-1024x683.jpg)
![b3d4658d-7826-423e-8e1e-416665bc5314](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/b3d4658d-7826-423e-8e1e-416665bc5314-1024x682.jpg)
![be87bbf8-c4eb-4e41-8e99-9f431d5ee5dd](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/be87bbf8-c4eb-4e41-8e99-9f431d5ee5dd-1024x683.jpg)
![cf39e124-f16a-49da-bc1b-dcd048105efe](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/cf39e124-f16a-49da-bc1b-dcd048105efe-1024x683.jpg)
![d72e3907-7a8f-48bd-8061-6acf4d8e457e](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/d72e3907-7a8f-48bd-8061-6acf4d8e457e-1024x682.jpg)
![dc7e2c02-8247-40ff-a3a3-38226de296d2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/dc7e2c02-8247-40ff-a3a3-38226de296d2-1024x682.jpg)
![ee4a6b55-e7a8-4cc5-99fd-92a24ea7e114](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/ee4a6b55-e7a8-4cc5-99fd-92a24ea7e114-1024x683.jpg)
В період тижневого перебування у Республіці Польща українські діти мали можливість познайомитись з історією, культурою та національними особливостями країни, крім того, на дітей чекали екскурсії, різноманітні розважальні заходи, спортивні ігри:
В перший день діти відвідали Шклярський водоспад, піднялися на гори, відвідали басейн та СПА-процедури. Впродовж наступних днів дітлахи їздили на екскурсію в місто Сверадув-Здруй та Любань, де мали змогу покататись на велосипедах, атракціонах та піднятися на оглядову вежу Любані – символу міста. Також відвідали замок Чоха – це потаємний замок з великою історією, після відвідування якого діти залишились в повному захваті.
«Чудово, що дітки мають змогу побачити світ, побачити, що у них є справжні друзі, які турбуються про них, а головне – дітки мали можливість відволіктися від війни та забути про щоденні сирени», – зауважила офіцер по роботі з особовим складом МНЦ НГУ капітан Діана Гогія, яка супроводжувала дітей у цю поїздку.
Управління по РОС департаменту Персоналу ГУНГУ