Діти українських військових відпочили в літньому таборі в Латвії - НГУ

Група українських дітей з сімей військовослужбовців з 30 липня по 5 серпня під патронатом Латвійського Державного фонду оборони та патріотизму «Namejs», його керівника екс-командувача Збройними силами Латвійської Республіки генерал-лейтенанта Раймондса Граубе та Національної гвардії України у період з 30 липня по 5 серпня  відпочивала в літньому таборі у м. Огре.         

Під час відпочинку діти мали можливість познайомитись з історією, культурою та національними традиціями Латвійського народу. Крім того, окрім розважальних заходів вони відвідали базу військово-морських та повітряних сил Збройних Сил Латвійської Республіки, а також зустрілись з Президентом Латвійської Республіки Едгарсом Рінкевичсом та Міністром Оборони Латвійської Республіки Інарою Мурнієце.         

Співпраця Національної гвардії України та Збройних Сил Латвійської Республіки налічує майже 9 років, за цей час спільно з латвійською стороною забезпечено багато спільних гуманітарних проєктів на підтримку не тільки дітей військовослужбовців Національної гвардії України, але і цивільного населення в районах ведення бойових дій.         

Жодні слова вдячності не зможуть передати нашу шану та повагу за ту підтримку та турботу, яку протягом усього часу нашої боротьби за свободу і незалежність надає Латвійський народ. Діти – наше щастя і сенс життя, а бачити їх усміхнені та щасливі обличчя – найкраща подяка і нагорода», – зазначив начальник відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ, полковник Віктор Голумбівський.

Командування Національної гвардії України висловлює слова великої вдячності усім, хто долучився до цієї чудової ініціативи та забезпечив усе можливе для того, щоб діти, чиї батьки захищають свободу України, відчули усю турботу та мали можливість насолоджуватись мирним та спокійним відпочинком.

Окрема вдячність українським благодійникам в особі колективу провідного українського бренду жіночого одягу «VOVK», за наданий дітям одяг з українською символікою.

         

Відділ цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту