Діти українських військовослужбовців відпочили у літньому таборі в Болгарії - НГУ

В рамках діяльності Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими та за підтримки командування Головного управління розвідки, Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та Національної поліції було підтримано ініціативу проведення з 1 по 21 серпня 2023 року літнього табору у Болгарії для дітей військовослужбовців, котрі потрапили у полон, вважаються зниклими безвісти або загинули.

Метою літнього табору було надати психологічну підтримку дітям, а також вмотивувати дітей до навчання.

У таборі дітям було запропоновано навчальні сесії з фізики під назвою «Фізика на службі України» від провідних викладачів України, де дітям показували прикладний характер точної науки і яку роль вона може відігравати у наших сучасних умовах.

Також для дітей було організовано вивчення англійської мови у форматі інтерактивних завдань та ігор. Психологи проводили індивідуальні та групові сесії з дітьми, щоб допомогти їм справитись з емоціями, які вони переживають. Крім того, відпочинок на березі моря, сонячні ванни, спортивна та розважальна програми також мали позитивний вплив на стан дітей.

В ході реалізації проєкту вдалось зібрати групу з 181 дитини військовослужбовців структур МВС та МОУ. Це діти віком від 13 до 17 років – розумні, виховані та щирі патріоти своєї країни.

Дітям важливо показувати, що є ті, хто може і буде їх захищати, що держава цінує та поважає їхніх батьків та кожного із них.

Управління по РОС департаменту Персоналу ГУНГУ

Перейти до вмісту