В рамках діяльності Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими та за підтримки командування Головного управління розвідки, Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та Національної поліції було підтримано ініціативу проведення з 1 по 21 серпня 2023 року літнього табору у Болгарії для дітей військовослужбовців, котрі потрапили у полон, вважаються зниклими безвісти або загинули.
Метою літнього табору було надати психологічну підтримку дітям, а також вмотивувати дітей до навчання.
![photo_2023-08-23_10-47-07](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-23_10-47-07-1024x768.jpg)
![photo_2023-08-23_10-47-09](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-23_10-47-09-1024x768.jpg)
![photo_2023-08-23_10-47-11](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-23_10-47-11-1024x577.jpg)
![photo_2023-08-23_10-47-12](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-23_10-47-12-1024x461.jpg)
![photo_2023-08-23_10-49-50](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-23_10-49-50-1024x768.jpg)
![photo_2023-08-23_10-49-55](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-23_10-49-55-1024x768.jpg)
![photo_2023-08-23_10-55-32 (2)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-23_10-55-32-2.jpg)
У таборі дітям було запропоновано навчальні сесії з фізики під назвою «Фізика на службі України» від провідних викладачів України, де дітям показували прикладний характер точної науки і яку роль вона може відігравати у наших сучасних умовах.
Також для дітей було організовано вивчення англійської мови у форматі інтерактивних завдань та ігор. Психологи проводили індивідуальні та групові сесії з дітьми, щоб допомогти їм справитись з емоціями, які вони переживають. Крім того, відпочинок на березі моря, сонячні ванни, спортивна та розважальна програми також мали позитивний вплив на стан дітей.
![photo_2023-08-23_10-55-32](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-23_10-55-32-1024x768.jpg)
![photo_2023-08-23_10-55-33](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-23_10-55-33-1024x768.jpg)
![photo_2023-08-23_10-55-34](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-23_10-55-34-1024x768.jpg)
![photo_2023-08-23_10-55-35](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-23_10-55-35-1024x768.jpg)
![photo_2023-08-23_10-55-36](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-23_10-55-36-1024x768.jpg)
![photo_2023-08-23_10-55-37](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-23_10-55-37-1024x768.jpg)
![photo_2023-08-23_10-55-38](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-23_10-55-38-1024x768.jpg)
В ході реалізації проєкту вдалось зібрати групу з 181 дитини військовослужбовців структур МВС та МОУ. Це діти віком від 13 до 17 років – розумні, виховані та щирі патріоти своєї країни.
Дітям важливо показувати, що є ті, хто може і буде їх захищати, що держава цінує та поважає їхніх батьків та кожного із них.
Управління по РОС департаменту Персоналу ГУНГУ