Військові провели заняття для школярів з основ надання домедичної допомоги - НГУ

Військовослужбовці 27 окремої Печерської бригади та офіцер відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ провели заняття з основ надання домедичної допомоги для учнів спеціалізованої школи № 307 м. Києва.

У ході заняття школярі отримали практичні навички та знання щодо надання домедичної допомоги у різних ситуаціях. Вони вивчили основні принципи та методи надання допомоги при кровотечах, опіках, переломах.

Проведення таких тренінгів не лише допомагає дітям отримати необхідні знання та навички, але й сприяє формуванню відповідального ставлення до власного здоров’я та здоров’я оточуючих.

Під час заняття військові неодноразово наголошували, що: «В разі надзвичайних ситуацій швидка та правильна реакція може значно зменшити травми та ризики для життя».

Заняття з домедичної допомоги для школярів є важливим кроком у напрямку забезпечення безпеки та здоров’я наших юних громадян.

Вчителі школи переконані, що ці зусилля допоможуть сформувати покоління, що знає, як діяти у випадках надзвичайного характеру та зможуть збільшити загальний рівень медичної грамотності серед населення.

«Пам’ятайте, що ваша обізнаність та навички, які ви сьогодні отримали, можуть врятувати комусь життя», – підсумувала проведення заняття начальник відділу ЦВС підполковник Алла Клачко.

 

Відділ цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту