Гвардійці взяли участь у презентації нової дитячої військово-патріотичної гри - НГУ

31 січня в приміщенні Центрального Будинку офіцерів Збройних Сил України відбулася презентація настільної патріотичної родинної гри «Морські дрони» та церемонія нагородження її розробників і волонтерів.

На заході були присутні представники Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії України, Міністерства молоді та спорту, журналісти, громадські діячі та волонтери.

Церемонію нагородження провів Олексій Сергієнко, начальник відділу гуманітарної політики Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України.

«Для нашої перемоги важливий внесок кожного із нас. І варто відмітити, що ця гра спрямована на дітей, які стануть поколінням, що буде розбудовувати нашу державу», – наголосив Олексій Сергієнко.

Головною учасницею даного проєкту стала пані Олена Рибакова – розробниця настільних ігор, в які вона вклала власні ідеї, створила власний дизайн та малюнки.

«Я все життя робила дитячі книжки, працювала у видавництві «Дитяча література», розповіла Олена Рибакова, Моєю першою розробкою була гра «Кордон», оскільки мій син служив прикордонником. Потім була гра «Рятувальники», потім інші. По кожній грі в мене є консультанти з відповідних структур. У мене сьогодні вже 9 таких ігор є і про саперів, і танковий бій. У кожній грі є інформаційні картки, тож вони цікаві і для дорослих, і для діток».

Настільна патріотична родинна гра «Морські дрони» входить в серію ігор, які привертають увагу до складових Сил оборони України. Незабаром ми очікуємо нову гру, присвячену Національній гвардії України.

Відділ цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту