Відбулась зустріч військовослужбовців Національної гвардії України зі школярами однієї зі столичних шкіл - НГУ

За сприяння офіцерів за напрямком цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ проведено заняття зі старшокласниками 96 загальноосвітньої школи Святошинського району міста Києва з інженерної підготовки та мінної безпеки. Ці заняття відкрили перед учнями важливі аспекти збереження життя та здоров’я у воєнний час.

Військові інструктори демонстрували школярам різноманітні інженерні знаряддя та приладдя, яке використовується для розмінування та деактивізації вибухових пристроїв.

Одним із ключових завдань для військових під час спілкування зі школярами було акцентувати увагу на правилах поведінки у разі виявлення невідомих предметів, які можуть бути вибухонебезпечними. Тому впродовж всього заняття гвардійці наголошували на важливості навчитися розпізнавати потенційно небезпечні предмети та повідомляти про них відповідним службам.

«Ці заняття є дуже важливими для наших школярів, оскільки вони надають необхідні знання та навички для захисту себе та оточуючих у разі небезпеки», – зазначила заступник директора школи Світлана Міненко.

На фоні сучасної безпекової ситуації, розуміння базових принципів інженерної підготовки стає надзвичайно важливим для всіх громадян, включаючи наймолодших членів суспільства. Такі заходи сприяють підвищенню рівня безпеки та зниженню ризику травматичних ситуацій.

«Безпека наших дітей є пріоритетом, і спільна робота військових та освітян створює основу для сталого зростання обізнаності та підготовки молодого покоління в цій важливій сфері», – зазначила начальник групи ЦВС підполковник Алла Клачко, яка розповіла майбутнім випускникам про можливості навчання у вишах та служби у підрозділах НГУ.

 

Відділ цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту