Столичні школярі відвідали поранених нацгвардійців - НГУ

Офіцери відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ разом зі столичними школярами відвідали військових у лікувальних закладах.

«Ці зустрічі – це не тільки можливість допомогти тим, хто несе службу у зоні бойових дій, але й унікальний досвід для молодого покоління. Ця ініціатива розвиває співчуття, виховує віру у людську доброту та підсилює почуття відповідальності. Обов’язково потрібно проводити підготовчі бесіди з дітьми, пояснюючи їм особливості відвідування медичних установ, а також емоційного стану воїнів», – наголосила у ході зустрічі педагог Дарина НЕСТЕРУК.

Під час візиту школярі подарували пораненим листівки, смаколики та слова підтримки й обійми. Це не тільки підіймає моральний дух бійців, але й робить великий внесок у розуміння важливості служіння для захисту своєї країни.

«Такі зустрічі допомагають виховати нове покоління, що розуміє цінність миру та важливість допомоги тим, хто стоїть на захисті », – підсумувала начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва підполковник Алла КЛАЧКО.

Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ

Перейти до вмісту