Нацгвардійці провели тренінг з надання домедичної допомоги для столичних ліцеїстів. Під час заняття гвардійці звернули увагу школярів на різноманітні аспекти безпеки, самозахисту та правил надання допомоги. Учні отримали важливі навички, які сприятимуть їхній безпеці.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-06_15-32-12-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-06_15-32-11-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-06_15-32-10-768x512.jpg)
“Заняття, які ми проводимо, відіграють надзвичайно важливу роль в опануванні базових навичок, щодо дотримання заходів безпеки та можливості правильно надати допомогу”, – наголошує офіцер цивільно-військового співробітництва майор Максим Мороз.
Співпраця між Національною гвардією та освітніми закладами надає можливість виховувати молодь в дусі патріотизму, а подібні заходи сприяють формуванню відповідальної та свідомої поведінки, що відповідає викликам сучасності.
Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ