Школярі опанували навички у реагуванні на радіаційні, хімічні та біологічні загрози - НГУ

Гвардійці провели тренінг з учнями 147 школи міста Києва з метою відпрацювання навичок застосовування засобів індивідуального захисту та дотримання заходів безпеки на випадок радіаційної, хімічної та біологічної загрози (РХБЗ). У сучасних реаліях готовність до небезпечних ситуацій є надзвичайно важливою.

Слід наголосити, що така підготовка сприяє не тільки підвищенню особистої безпеки учасників у разі надзвичайних ситуацій, але й розвиває навички швидкого реагування. Під час заняття учні мали можливість застосувати засоби індивідуального захисту, а саме протигаз, загальновійськовий захисний комплект та ознайомитися з апаратами РХБ-розвідки.

«Проведення таких занять розширює обізнаність серед молоді. Національна гвардія України на постійній основі проводить подібні тренінги, що поліпшує рівень практичних вмінь та навичок нашого суспільства. Тільки спільними зусиллями ми можемо захистити наше майбутнє», – зазначила офіцер відділу цивільно-військового співробітництва молодший лейтенант Вікторія Блощіцина.

Теоретичні знання та практичні навички надають можливість змоделювати порядок дій під час атаки із застосуванням хімічної або радіаційної зброї та уникнути помилок в небезпечній ситуації. Важливо щоб кожен громадянин був готовий до будь-яких ситуацій, а спільні зусилля у цьому напрямку – найкращий шлях досягнення цієї мети.

Відділ цивільно-військового співробітництва

Перейти до вмісту