Військові інструктори провели тематичні заняття з радіаційного, хімічного та біологічного захисту для школярів - НГУ

Напередодні Дня пам’яті Чорнобильської катастрофи керівництво столичної школи №329 «Логос» імені Георгія Гонгадзе та гімназії №290 запросили військовослужбовців 27 Печерської бригади для проведення тематичних занять з радіаційного, хімічного та біологічного захисту для учнів школи.

Під час заходів військові інструктори розповіли дітям про джерела радіаційного, хімічного та біологічного забруднення, заходи безпеки, протоколи поведінки, а під час практичної частини діти навчалися використовувати спеціальне обладнання, вдягали засоби індивідуального захисту.

Окрема частина занять була приділена різним джерелам хімічних викидів та біологічним загрозам забруднення, які виникають внаслідок аварії на атомних електростанціях.

«День пам’яті Чорнобильської катастрофи — це важлива дата для України, яка нагадує про необхідність бути готовими до будь-яких викликів і відповідати на них з усією можливістю знань та практичних навичок. Учні школи тепер мають більшу обізнаність про те, як діяти в надзвичайних ситуаціях і захистити себе та інших», – зазначила офіцер відділу ЦВС майор Савченко Ірина.

Такі заняття допомагають підвищити рівень обізнаності учнів про хімічні загрози, що особливо актуально в контексті Історії України. 

Захід був проведений в рамках цивільно-військового співробітництва за сприяння офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ.

Відділ цивільно-військового співробітництва

Перейти до вмісту