Гвардійці провели заняття з основ надання домедичної допомоги для працівників ТРЦ Respublika Park - НГУ

У одному з найбільших торговельно-розважальних центрів міста Києва за сприяння офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва провели спеціальне навчання з основ надання домедичної допомоги. Мета цього заходу — підвищити рівень готовності працівників до дій в екстрених ситуаціях, які можуть виникнути в місцях великого скупчення людей.

Навчання включало як теоретичні, так і практичні заняття, під час яких працівники розважального центру ознайомилися з базовими техніками надання першої допомоги. Військовий інструктор з позивним Байкер детально пояснював учасникам основні кроки в разі невідкладної ситуації, такі як перевірка дихання, накладання пов’язок, турнікетів та стабілізація стану потерпілого.

Захід пройшов з великим ентузіазмом і зацікавленістю з боку працівників розважального центру. Організатори наголосили на важливості таких навчань для забезпечення безпеки відвідувачів і персоналу центру, особливо у випадках раптового погіршення стану здоров’я гостей чи інших надзвичайних ситуацій пов’язаних з війною.

 

«Працівники торговельно-розважального центру тепер мають вищий рівень готовності до реагування в екстрених ситуаціях, що підвищить загальну безпеку для відвідувачів», – прокоментувала начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва підполковник Алла Клачко.

“Республіканці” висловили вдячність військовим за корисні та практичні знання, отримані під час навчання, ставили багато запитань і запрошували до подальшої співпраці.

Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру

Перейти до вмісту