Музика для пам’яті. Концерт на честь загиблих військовослужбовців - НГУ
11 квітня за сприяння офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва в парк-готелі «365 Київ» відбувся концерт для сімей загиблих військовослужбовців, які знаходяться на відпочинку.

“У цьому турбулентному світі, де війна й конфлікти поглинають життя, важливо не забувати тих, хто пожертвував своїм заради миру і безпеки. Віддати шану та вшанувати пам’ять загиблих військовослужбовців можна різними способами, але одним з найпотужніших є опіка над рідними і близькими. Мережа готелів «365» з початком повномасштабного вторгнення гостинно відкрила свої двері для учасників бойових дій з родинами, для сімей загиблих військовослужбовців та тих, які знаходяться у полоні, безвісти зниклих. Тільки за минулий рік більше півтори тисячі членів гвардійських родин безкоштовно відпочили і оздоровились у готелях мережі «365» у Трускавці і Ворохті, а вже з березня поточного року і у Києві відпочило більше п’ятдесяти чоловік. Власники і персонал готелю докладають максимум зусиль для організації комфортного проживання, харчування і дозвілля своїх гостей. Екскурсії, майстер класи, театральні і циркові вистави, зоопарки – це все, що пропонує готель. Сьогодні відбувся вражаючий концерт. Народна артистка України Галина Довбецька, заслужена артистка естрадного мистецтва Олена Приймак, артисти ансамблю Національного університету оборони України з неймовірною ведучою Анжелікою Шевчук дарували своє мистецтво родинам загиблих. Дякую, мої дорогі друзі за вашу позицію і небайдужість», – прокоментувала захід начальник групи забезпечення заходів  цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ підполковник  Алла Клачко. 

Цей захід був не лише музичним дійством, а й виразом поваги та вдячності тим, хто віддав своє життя на захист нашої країни. На сцені виходили талановиті музиканти з різних жанрів, від класики до року, від популярної музики до фольку. Кожен виступ був пронизаний почуттям пам’яті та величі до загиблих героїв, повагою до їх рідних.

Перейти до вмісту