Нацгвардійці провели показове заняття з роботи кінологічної служби - НГУ

За сприяння офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ для школярів столичних шкіл №329 «Логос» імені Георгія Гонгадзе та гімназії №290 організували та провели показові заняття роботи кінологічної служби Першої бригади оперативного призначення імені гетьмана Івана Дорошенко «Буревій» Національної гвардії України.

Кінологічна служба – це одна з ключових складових сучасних систем безпеки. У зв’язку зі зростанням загроз безпеки робота кінологічних служб стає все важливішою. Спеціально підготовлені собаки можуть виявити вибухонебезпечні предмети, які становлять небезпеку. 

На зустріч зі школярами завітала бельгійська вівчарка на прізвисько Лі, за свою недовгу службу Лі вже отримав заохочувальні відомчі нагороди за несення служби.

Кінологи розповіли дітям, як саме готують хвостатих напарників для важливих завдань, та як їм вдається виявляти предмети й пристрої, які становлять загрозу життю та здоров’ю людей.

Етапи підготовки собак містять навчання пошукових команд, здатність працювати в умовах, що симулюють реальні ситуації.

Учні були зацікавлені та вражені розповідями кінологів та показовими заняттями. Діти отримали гарний настрій і позитивні емоції.

«Зустріч із кінологами стала не лише цікавим заходом для дітей, а й поглибила їхнє розуміння щодо важливості роботи таких служб у суспільстві. Проведені заходи допомагають збільшувати рівень обізнаності громадськості про роботу кінологічних служб», – зазначила офіцер Національної гвардії України майор Савченко Ірина.

По закінченню виступу діти подарували інструкторам засобам для тренування та догляду за собаками. 

 Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ

Перейти до вмісту