Військова психологія для студентів військової кафедри Прикарпатського національного університету - НГУ

Психологи 50-го полку імені полковника Семена Височана влаштували захопливий день для студентів військової кафедри Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, поглибивши їхнє розуміння важливості військової психології. 

На цьому заході гвардійці показали можливості та призначення мобільного центру психологічної підтримки. Зокрема, учасники дізналися, що входить у похідну сумку психолога та як використовувати її вміст. Цікаве заняття з метафоричними картами, Психологи передали студентам трохи свого військово-професійного досвіду та важливих навичок у роботі з особовим складом, провівши цікаве заняття з метафоричними картами. Учасники також дізналися про специфіку психологічного супроводу військових під час бойових дій, реабілітації та подолання наслідків ПТСР. 

“Для нас, студентів військової кафедри,  мобільний центр психологічної підтримки став не просто інструментом, а ключем у світ військової психології. Це важливий етап в нашій підготовці, – розповідає студентка Анастасія”.

“Не просто заняття, а справжня подорож у світ військової психології Дякуємо гвардійцям за можливість зануритися в їхню роботу та розібратися у питаннях психологічного супроводу військових. Дякуємо за унікальний досвід! – Ділиться думками студент Богдан”.

Група інформації і комунікації Західного ОТО

Перейти до вмісту