Акція “16 днів проти насильства”: запорізькі гвардійці дізналися більше про методи запобігання домашньому насильству - НГУ

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня включно стартує Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. В Україні ця акція збігається з Міжнародним днем боротьби з насильством щодо жінок. Ці дати підкреслюють, що прояви будь-якого насильства над людиною, незалежно від її статі та віку є порушенням прав людини.

27 листопада, в рамках акції, представники Запорізького обласного центру соціально-психологічної допомоги провели фокус-групу з військовослужбовцями військової частини 3026 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. В ході заняття психологи центру докладно розповіли про всі види домашнього насильства, надали інформацію щодо звернення по допомогу у випадку виявлення насильства.

«Проблема насильства і жорстокого поводження в сім’ї  є дуже актуальною для сьогодення. Саме тому психологічна служба військової частини 3026 спільно з Обласним центром соціально-психологічної допомоги продовжує системну  співпрацю з попередження та виявлення проявів домашнього насильства, формування  юридичної та  психологічної  свідомості», – зазначив фахівець психологічної служби військової частини 3026 Південного ОТО НГУ.

Потрібно завжди пам’ятати про те, що домашнє насильство – це не внутрішньосімейна справа, а протиправні дії, про які не можна в жодному разі мовчати. Слід пам’ятати, що в Україні діє Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству», тому кожен має бути свідомим, не залишатися осторонь проблеми, не замовчувати та не виправдовувати насильство.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту