Відбулась робота зустріч командування Київського інституту НГУ з аташе з питань оборони Французької республіки в Україні - НГУ

Встановлення міжнародної співпраці з країнами Європи, є важливим кроком для обміну досвідом та знаннями в галузі безпеки, оборони та військової підготовки. Така взаємодія сприяє покращенню підготовки фахівців, підвищенню кваліфікації науково-педагогічних працівників та обміну найкращими практиками для набуття компетентностей, їх впровадження в освітній процес.

Французька сторона ознайомилась з діяльністю Київського інституту НГУ, місцем і роллю навчального закладу в системі підготовки кадрів для Національної гвардії України. Було обговорено перспективні напрямки співробітництва та визначено пріоритетні заходи подальшої співпраці.

Сторони висловили слова вдячності за конструктивну зустріч. В свою чергу командування Київського інституту подякувало французькій стороні за внесок в розбудову спроможностей для підготовки фахівців НГУ, а також за послідовну підтримку України і її народу в умовах збройної агресії російської федерації.

Служба інформації та комунікації КІ НГУ

Перейти до вмісту