Встановлення міжнародної співпраці з країнами Європи, є важливим кроком для обміну досвідом та знаннями в галузі безпеки, оборони та військової підготовки. Така взаємодія сприяє покращенню підготовки фахівців, підвищенню кваліфікації науково-педагогічних працівників та обміну найкращими практиками для набуття компетентностей, їх впровадження в освітній процес.
Французька сторона ознайомилась з діяльністю Київського інституту НГУ, місцем і роллю навчального закладу в системі підготовки кадрів для Національної гвардії України. Було обговорено перспективні напрямки співробітництва та визначено пріоритетні заходи подальшої співпраці.
![IMG_3072](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_3072.jpg)
![IMG_3201](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_3201.jpg)
![IMG_3205](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_3205.jpg)
![IMG_3225](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_3225.jpg)
![IMG_3328](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_3328.jpg)
![IMG_3617](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_3617.jpg)
![IMG_3620](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_3620.jpg)
![IMG_3961](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_3961.jpg)
![IMG_3978](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_3978.jpg)
Сторони висловили слова вдячності за конструктивну зустріч. В свою чергу командування Київського інституту подякувало французькій стороні за внесок в розбудову спроможностей для підготовки фахівців НГУ, а також за послідовну підтримку України і її народу в умовах збройної агресії російської федерації.
Служба інформації та комунікації КІ НГУ