Національна гвардія України розвиває взаємосумісність із Європейськими Силами Жандармерії (EUROGENDFOR) - НГУ

Представники Головного управління Національної гвардії України провели робочу зустріч зі спеціалізованою командою Європейських Сил Жандармерії (EUROGENDFOR) з метою підведення підсумків двотижневого спільного тренінгу зі стабілізаційних дій на деокупованих територіях – першого спільного навчального заходу для особового складу Національної гвардії України та Національної поліції України.

У ході зустрічі сторони обговорили основні результати проведення курсу, а також розглянули можливість організації таких же навчальних заходів у майбутньому. Зокрема, з урахуванням, як кращих правоохоронних практик EUROGENDFOR, так і передового досвіду підрозділів НГУ, що підтримують громадську безпеку на деокупованих та прилеглих до району бойових дій територіях.

Нагадаємо, що метою двотижневого тренінгу було вдосконалення навчальної програми, яка була спільно розроблена українськими інструкторами з урахуванням досвіду, отриманого під час тренінгів з підготовки інструкторів (ТоТ), проведених спеціалізованою командою EUROGENDFOR за сприяння Консультативної місії Європейського Союзу в Україні з реформування сектору цивільної безпеки (EUAM).

За словами представників EUROGENDFOR, Національна гвардія України стала однією з основних платформ впровадження кращих правоохоронних практик Європейського Союзу, прикладом чого є нещодавнє успішне проведення тренінгу.

Своєю чергою, представники Головного управління НГУ наголосили, що досягнення взаємосумісності із аналогічними правоохоронними формуваннями Європейського Союзу – є одним з головних пріоритетів НГУ на шляху до вступу нашої держави до ЄС.

Перейти до вмісту