Вдосконалення рівня забезпечення сектору безпеки та оборони важливий та багатогранний процес, одним з аспектів якого є міжнародна наукова співпраця.
Київський інститут Національної гвардії України системно розвиває цей напрям діяльності для покращення підготовки майбутніх офіцерів та підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників.
Для реалізації зазначених цілей в Інституті була проведена робоча зустріч з науковою співробітницею Офісу аташе з оборонних питань Посольства Канади в Україні, пані Марі-П’єр Реймонд.
![IMG_4986](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_4986.jpg)
![IMG_5043](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_5043.jpg)
![IMG_5144](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_5144.jpg)
![IMG_5616](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_5616.jpg)
![IMG_5756](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_5756.jpg)
![IMG_5795](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_5795.jpg)
Основна мета зустрічі полягала у налагодженні двосторонніх Україно-Канадських відносин в питаннях наукової співпраці в оборонній сфері та удосконалення спроможностей щодо розвитку системи військової освіти та науки в Національній гвардії України.
Командування Київського інституту Національної гвардії України висловило слова вдячності канадській колезі за візит, який закладає міцні підвалини подальшої наукової співпраці в питаннях розбудови спроможностей Національної гвардії України, підготовки офіцерів Національної гвардії України, а також за послідовну підтримку України та її народу в умовах збройної агресії російської федерації.
Служба інформації та комунікації КІНГУ