До Київського інституту НГУ здійснила робочий візит наукова співробітниця Офісу аташе з питань оборони Посольства Канади в Україні - НГУ

Вдосконалення рівня забезпечення сектору безпеки та оборони важливий та багатогранний процес, одним з аспектів якого є міжнародна наукова співпраця.

Київський інститут Національної гвардії України системно розвиває цей напрям діяльності для покращення підготовки майбутніх офіцерів та підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників.

Для реалізації зазначених цілей в Інституті була проведена робоча зустріч з науковою співробітницею Офісу аташе з оборонних питань Посольства Канади в Україні, пані Марі-П’єр Реймонд.

Основна мета зустрічі полягала у налагодженні двосторонніх Україно-Канадських відносин в питаннях наукової співпраці в оборонній сфері та удосконалення спроможностей щодо розвитку системи військової освіти та науки в Національній гвардії України.

Командування Київського інституту Національної гвардії України висловило слова вдячності канадській колезі за візит, який закладає міцні підвалини подальшої наукової співпраці в питаннях розбудови спроможностей Національної гвардії України, підготовки офіцерів Національної гвардії України, а також за послідовну підтримку України та її народу в умовах збройної агресії російської федерації.

Служба інформації та комунікації КІНГУ

Перейти до вмісту