Від закордонних благодійників. Бійці Національної гвардії України привезли в Херсон 10 тонн гуманітарного вантажу - НГУ

Бійці Національної гвардії України 6 січня доставили гуманітарну допомогу в Херсон. Благодійники з Нідерландів передали картоплю, консерви, набори зі смаколиками та розфарбовками для дітей, одяг.

Ми дуже вдячні іноземним волонтерам, вони роблять інколи неможливе заради нашої перемоги над злом. Ми розвозимо допомогу по селах і містам, які знаходяться у Миколаївський та Херсонській областях. За 10 місяців війни ця територія зазнала значних руйнувань, багато людей втратило домівки, роботу та своїх близьких через військову агресію російських окупантів. Ми намагаємось разом із волонтерами допомогти та розвести по громадах, харчові продукти та подарункові набори для дітей. Тим паче зараз свята, хочеться подарувати тепло та посмішки сім’ям та їх діткам», – зазначив полковник Національної гвардії Віктор Голумбівський.  

Волонтерка Ганна приймала гуманітарну допомогу. Жінка каже, що пакунки відрізняються від тих, які проходили раніше.

“Набір дуже цікавий, це перший такий цікавий, сімейний, для діток. Тут немає олії — це найголовніше, бо борошно, олія у всіх наборах, спагеті багато і консерва”, — розповіла Ганна.

Гуманітарні вантажі в Херсон везуть з різних країн світу, що допомагає жителям міста, яке щоденно обстрілюють російські війська, говорить очільниця Херсонської міської військово-цивільної адміністрації Галина Лугова.

“Волонтерський рух шалено працює. Йде і медична допомога, харчові набори, гігієнічні. Велика кількість генераторів надходить, зараз обладнуємо укриття, бомбосховища. Свічки, ліхтарики, теплий одяг, ковдри, питна вода — все це дуже необхідне, нам допомагають”, — розповіла посадовиця.

Такий самий гуманітарний вантаж, сказав Віктор Голумбівський, представники Національної гвардії України доставили й в громади Миколаївської області.

Перейти до вмісту