Нацгвардійці доставили гуманітарну допомогу на Донеччину (ВІДЕО) - НГУ

Україна веде жорстоку боротьбу за свою Свободу! Водночас не забуває про тих, хто постраждав внаслідок російської агресії. Військовослужбовці Національної гвардії України доставили гуманітарний вантаж на Донеччину.

Українські захисники боронять наші землі, несуть службу на блок-постах, патрулюють безпеку на дорогах, в містах і селах, тисячі українців і українок допомагають з евакуацією та збором товарів першої необхідності для мирних і військових, наші земляки в інших країнах виходять на площі міст з синьо-жовтими прапорами. Увесь світ підтримує Україну в боротьбі за право існувати. Національна гвардія України не тільки бере активну участь у бойових діях, а й доставляє гуманітарну допомогу туди, де цього потребують найбільше. Головне управління НГУ спільно з 15-м Слов’янським полком доставили до населених пунктів Лиманського та Бахмутського напрямків, відповідно до запитів місцевої влади та волонтерів, близько 10 тонн гуманітарної допомоги до новорічних свят. Це продукти, солодка та мінеральна вода, медикаменти, верхній одяг, теплі речі.

«Дякую Національній гвардії України за надану нам допомогу, від імені усіх мешканців Рубцівської територіальної громади висловлю щиру вдячність за надані подарунки. З Новим Роком!»дякує староста села Рубці Тетяна Штепа.

Днями ця гуманітарна допомога також була передана до підрозділів бійців ЗСУ та НГУ на честь новорічних свят.

«Дякую школам, дитячим навчальним закладам та Управлінню освіти Деснянського району м. Києва за участь у благодійній акції «Зігрій воїна», Київському міському благодійному фонду «ФудБенк», також колективу Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України», — висловлює слова подяки офіцер НГУ Віктор Голумбівський.

«Ми постійно на зв’язку з місцевою владою та волонтерами, тому вже готові розвозити гумвантаж, а наші службовці уже чекають, коли вантажі прибудуть до них в міста, щоб розпочати якомога скоріше видавати допомогу людям», — коментує офіцер НГУ Володимир Кузякін.

«Освітяни Деснянського району м. Київ передають Вам щире вітання, ми чекаємо наших героїв з перемогою. На передодні різдвяних свят, ми передаємо тепло наших сердець – у вигляді маленьких подарунків. Дякуємо Вам за вашу мужність, відвагу та ризик. Пишаємося нашими воїнами», – передає вітання в.о. начальника Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Людмила Рожкова.

Тож, тримаймо зв’язок з нашими захисниками, щоб розуміти потреби військових і мирних мешканців прифронтових населених пунктів. Наразі це медичні препарати, продукти, теплі речі, техніка, господарчі товари та засоби гігієни. Перелік постійно оновлюємо. Велике прохання, якщо є змога, сортувати за категоріями та підписувати, де, що знаходиться.

Усіх вітаємо з новорічними святами, дякуємо за вашу підтримку, небайдужість та увагу.

Разом до Перемоги! Ворог буде розбитий

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту