Новорічна атмосфера та справжнє свято повинно бути у кожного маленького та великого українця. Одеські гвардійці доставили бажані подарунки дітям на деокуповані населені пункти Миколаївської області.
![DSC_0015](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/dsc_0015-1024x683.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/dsc_0012-1024x683.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/dsc_0002-1024x683.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/dsc_0038-1024x683.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/dsc_0006-1024x683.jpg)
«Наразі ми робимо все, аби мирні жителі відчули спокій та отримали новорічний і різдвяний настрій. Противник знищує нашу критичну інфраструктуру, будинки, лікарні, залишає без світла мільйони людей, але ми сильний народ. Здолаємо та переможемо. Проте діти не повинні втрачати ту віру у диво. Їх серця сповнені добром», – зазначає один з гвардійців.
Привітав «Санта» і дорослих речами першої необхідності, продуктами і ліками.
Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і з нетерпінням чекають люди, різні у своїх етнонаціональних традиціях і релігійних переконаннях.
Група інформації і комунікації Південного ОТО