Від вітрильного спорту та омарів до ракет та броні: Українські керівники компаній назавжди змінюють діловий світ країни - НГУ
Всього три місяці тому їхнє життя мало свій ритм та стратегічні плани розвитку величезних корпорацій та холдингів.
 
Сьогодні вони вже зі зброєю у руках, у бліндажах та на своїх бойових позиціях ведуть запеклі бої з рашистським окупантом.
 
Їх історії різняться початком та об’єднує усіх одна мета – перемога України над кровожерливим загарбником!
 
24 лютого їх добре організований світ було зруйновано. Коли росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну – вони потрапили у найжорстокішу війну в Європі за останні покоління. Це була запаморочлива зміна для професіоналів такого рівня.
 
Журналісти з глобальної медіаорганізації Fortune за допомогою відеозв’язку поспілкувалися з чотирма бізнесменами, які залишивши успішну кар’єру пішли захищати свою Батьківщину.
 
Один з них, керівник компанії Energy 365, яка була київським постачальником електроенергії та газу для бізнесу – Володимир Терещенко.
 
Ведучи розмову зі сходу України, де відбувалися тижні запеклих боїв, Терещенко, колишній військовий, який зараз перебуває на службі у лавах Національної гвардії України, розповів, що його підрозділ зазнав інтенсивних обстрілів, іноді безперервні бомбардування тривали протягом кількох днів.
«Ситуація зараз надзвичайно важка. Я доручив своїм співробітникам керувати компанією за моєї відсутності. Тому маю можливість повністю зосередитися на боротьбі у цій війні», — сказав він Fortune з передової у дзвінку Zoom через супутник Starlink.
Терещенко, якому нещодавно виповнилося 46 років, розповів, що сподівався відсвяткувати свій день народження перемогою над росією. Натомість він додав, що отримав несподіваний подарунок на день народження, коли у цей день у лікарні Слов’янська знайшли живими двох членів його бойової частини, які, як вважалося, загинули в бою.
«Я пацифіст», — сказав Володимир. «Моя місія — закінчити цю війну».
Англомовну повну версію публікації читайте тут: https://cutt.ly/TJpcLJG
Перейти до вмісту