В “Укріформі” відбувся брифінг рідних захисників «Азовсталі» - НГУ
Дружини, матері та сестри бійців закликали суспільство продовжувати боротьбу задля якнайшвидшого повернення додому всіх захистників, які зараз перебувають в руках ворога.
 
Також під час брифінгу було заявлено про створення Ради дружин та матерів захистників України “Жінки зі сталі”.
 
“Ця Рада буде медіатором між рідними та владою. Буде потужною публічною силою і променем світла у збережені людських цінностей”, — наголосила дружина бійця полку “Азов” Наталія Зарицька.
Тетяна Харько, сестра майора Сергія Волинського “Волини”, в.о. командира 36-ї бригади морської піхоти, закликала не забувати про подвиг наших захисників, бо історія героїв з “Азовсталі” триває.
 
Вона закликала всіх людей, всі організації, відомих блогерів, артистів, публічних осіб наслідувати приклад гурту “Калуш” та Руслани Лижичко, — говорити про героїв “Азовсталі”.
“Щоб в усіх куточках нашої планети розуміли, що всіх захисників Маріуполя потрібно повернути додому”, — наголосила жінка.
 
 
“Вся ця евакуація — це не повернення додому. Наразі ми не знаємо, в яких умовах знаходяться наші бійці . Сподіваємось, що російська сторона дотримується Женевських конвенцій”, — додала Сандра Кротевич, сестра начальника Штабу полку “Азов” Богдана Кротевича “Тавра”.
Олена Чорнобай, дружина офіцера Донецького прикордонного загону, що також захищав Україну в Маріуполі, розповіла, що її чоловік отримав два осколкові поранення. Але попри відсутність належної медичної допомоги, в умовах відсутності води, їжі, під постійними ударами ворожої авіації та артилерії разом з прикордонниками та іншими підрозділами продовжував захищати місто.
“Вихід наших героїв з Азовсталі — це не кінець. Це лише початок нового етапу боротьби. Українські жінки не народжуються сталевими. Сталевимм ми стаємо в очікуванні на наших захисників Батьківщини. Коли б’ємося з ними пліч-о-пліч, коли боремося за їхнє життя волю і свободу”, — наголосила в кінці Наталія Зарицька.
Жінки додали, що будуть займатися питаннями не тільки тих українських бійців, хто вийшов з “Азовсталі”, але й тими, хто потрапив в полон або зник безвісті, починаючи з початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України.
Перейти до вмісту