В Ужгороді відкрили меморіальну дошку у пам’ять про загиблого бійця Ігоря Воєводіна - НГУ

У Лінгвістичному ліцеї імені Тараса Шевченка в Ужгороді 11 березня відкрили меморіальну дошку у пам’ять про загиблого бійця Ігоря Воєводіна.

“Війна забирає найкращих — сильних, відданих, щирих серцем патріотів. Серед них і житель Ужгорода Ігор Воєводін, який загинув у боях за незалежність України. Йому було всього 19. Сьогодні у стінах Лінгвістичного ліцею імені Тараса Шевченка, де навчався Герой, відкрили меморіальну дошку, щоб зберегти спогад про світлого і доброго юнака”, — пише Білецький.

Ігор Воєводін з позивним “Стіч” був воїном-добровольцем, снайпером 12 бригади спецпризначення “Азов”. Загинув 19 серпня 2023 року поблизу міста Кремінна, що на Луганщині, захищаючи незалежність України. Нагороджений нагрудним знаком “Ветеран війни” та орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Батьки, рідні, дружина, однокурсники та однокласники, викладачі та шкільні вчителі, знайомі та побратими попрощалися з Ігорем Воєводіним 25 серпня 2023 року у внутрішньому дворику Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

За матеріалами “Суспільне Новини”

Перейти до вмісту