В Одесі відвідали поранених нацгвардійців напередодні Різдва - НГУ

Напередодні Різдва Христового офіцери Південного Одеського територіального управління Національної гвардії України відвідали військовослужбовців, які отримали поранення під час виконання завдань з відсічі збройної агресії рф проти України.

Бійці військових частин Південного оперативно-територіального об’єднання НГУ, які проходять лікування та реабілітацію в лікувальних закладах міста Одеси і області отримали приємні подарункові набори і поспілкувалися з психологами і представниками медичної служби.

“Ми робимо все для того, аби підтримати та допомогти нашим бійцям. Відвідуємо поранених захисників на постійній основі, і особливо на свята. Саме в ці дні надзвичайно важливо поговорити з кожним, вирішити, якщо є які питання, привітати. Кожен хлопець, який зараз знаходиться тут, – справжній герой”, – розповіла старший офіцер відділення психологічного забезпечення Південного Одеського ТУ НГУ майор Тетяна Кузнецова.

Національна гвардія України забезпечує медичну та психологічну реабілітацію поранених військовослужбовців, психологічну реадаптацію звільнених з полону, надає їм можливість повернутися у стрій.

 

Група інформації та комунікації Південного ТУ

Перейти до вмісту