Командувач НГУ привітав побратимів та українців з різдвяними святами - НГУ

Шановні гвардійці, бойові побратими, службовці та ветерани!

Вітаю вас та ваші родини з Різдвом Христовим та Новорічними святами!

У цей час ми подумки озираємось на ще один рік, що минає і загадуємо, яким має бути наступний. Ми бачимо, який шлях нами вже пройдено. І розуміємо, як багато нам вдалося досягти і зберегти в умовах повномасштабної війни росії проти нашої держави.

Україна вистояла під шаленим тиском ворога, під постійними штурмами, ударами авіації, ракет та шахедів. Військовослужбовці Національної гвардії у складі Сил оборони виконували надважливі завдання. Ми контратакували, звільняли наші території й розміновували сотні гектарів нашої землі. Для посилення безпеки всередині країни виконували низку правоохоронних завдань, контрдиверсійних заходів, посилювали захист об’єктів критичної інфраструктури.

Розгорнули мережу мобільних вогневих груп та підрозділів, аби додатково захистити наше небо і прикордонні регіони від дій ворога.

Дякую всім, хто підтримує нас в Україні та за кордоном. Усім міжнародним партнерам Національної гвардії та країнам, які допомагають нам у навчанні, підготовці та оснащенні. Це дуже допомагає зараз і допоможе наступного року!

Розпочато й триває значний обсяг заходів задля лікування й реабілітації наших військовослужбовців. Їх ми будемо нарощувати й вдосконалювати. Це один із пріоритетів для командування Нацгвардії, керівництва МВС і держави. Так само як і повернення усіх наших воїнів і громадян із полону.

Ми ніколи не пробачимо загарбникам, вбивцям, мародерам. Усім, хто приніс зло в Україну. Ми викинемо їх усіх із рідної землі, або залишимо в ній. Це наш обовʼязок перед загиблими, перед воїнами, які пожертвували здоровʼям чи життям. Це наш обовʼязок перед усіма, хто досі залишається у полоні. Перед тими, хто втратив домівку, рідних чи друзів.

Вічна пам’ять і шана тим, хто віддав своє життя у цій боротьбі. Дякую кожному воїну за мужність та самовідданість. Дякую кожному командиру за збережені життя військовослужбовців.

Бажаю усім витримки, сили, непохитної віри в себе та Україну.


Вітаю з Різдвом Христовим!
Вітаю з прийдешнім 2024-м роком!
Будемо сильними, згуртованими, будемо перемагати!
Слава Україні!

Перейти до вмісту