Гвардійців Прикарпаття нагородили відзнаками за участь в обороні північних кордонів - НГУ

Гвардійців Прикарпаття, які виконують службово-бойові завдання на північному напрямку, нагородили відзнаками “За доблесну службу” та “За честь і звитягу”. Відзнаки вручили міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків і командир 50 полку Нацгвардії полковник Вадим Ліневський. Нещодавно вони відвідали гвардійців на бойових позиціях.

Під час зустрічі командир 50 полку Нацгвардії, полковник Вадим Ліневський, вручив заслужені нагрудні знаки “За доблесну службу” гвардійцям, котрі воювали на Волноваському, Мар’їнському, Кремінному та інших напрямках.

Міський голова Руслан Марцінків, виступаючи від імені франківської громади, вручив нашим захисникам відзнаки “За честь і звитягу”. Міський голова також особисто передав цінні подарунки для гвардійці й інші корисні речі для покращення умов служби наших бійців: спеціальну техніку, «буржуйки», бензопили та інше корисне обладнання для облаштування укріплень.

“Радий можливості особисто поспілкуватися, потиснути руку і висловити подяку хлопцям за їхню безкомпромісну службу. Продовжуємо допомагати й підвищувати боєздатність наших військових!”, – наголосив Руслан Марцінків, висловлюючи вдячність та підтримку військовим від усіх містян Івано-Франківська.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту