В Одесі найменували алеї парку Перемоги на честь підрозділів Сил оборони України - НГУ

На засіданні Історико-топонімічної комісії при Виконавчому комітеті Одеської міської ради було прийняте рішення присвоїти 11 алеям парку Перемоги м. Одеса назви на честь військових та спеціальних підрозділів, які сьогодні захищають незалежність і суверенітет України.

В урочистому відкритті алей в парку Перемоги взяли участь очільники міської влади, обласної військової адміністрації, керівники правоохоронних органів і силових структур. Разом із присутніми на заході, начальник Південного Одеського територіального управління Національної гвардії України генерал-майор Олег Підлубний вшанував пам’ять полеглих захисників України хвилиною мовчання, після чого під виконання військовим оркестром Державного Гімну України бійці увічнених в назвах алей урочисто підняли прапори своїх підрозділів.

Поряд з алеєю Національної гвардії знаходяться алеї Прикордонників та Сил Спеціальних операцій. Символічно, що алея Волонтерів проходить вздовж всього парку і перехрещується, або є дотичною до всіх інших 10 військових та спеціальних підрозділів. За пропозицію перейменування одесити проголосували на офіційному сайті в травні цього року, для вшанування всіх тих, хто воює і працює на фронті, і для фронту, заради нашої спільної Перемоги.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ НГУ 

 

Перейти до вмісту