У Чернігові для гвардійців провели духовно-психологічний захід з елементами арт-терапії - НГУ

14 вересня у день свята Воздвиження Чесного Хреста Господнього, гвардійці відвідали один з храмів Чернігова, де капелан частини отець Юрій,  розповів про виникнення,  історію та значення даного свята. Під час зустрічі військовослужбовці взяли участь у терапевтичному занятті з  Арт-терапії, вітражному розпису по склу, що провела для воїнів частини монахиня Христина. Кожен з гвардійців мав змогу обрати собі сюжет для малювання.

 Дуже цікаво та приємно спостерігати за емоціями військових побратимів, адже їхній настрій та психологічний стан під час арт-терапії кардинально змінюється. Вони посміхаються, розкриваються по-новому, поринають у спогади дитинства, діляться пережитими моментами”, – поділився враженнями отець Юрій.

Арт-терапія допомагає зняти психічну напругу і стрес, долає тривожність, страхи, агресію та імпульсивність, а також гармонізує внутрішній стан людини.

 Я сьогодні зрозумів, що будь-яка ручна робота має терапевтичний ефект, а розпис на склі, та ще й ікони янгола-охоронця, тим більше, що це не тільки праця руками, але й роздуми про своє внутрішнє, духовне, і усе це вкупі дає особливий заспокійливий ефект”, – розповів гвардієць Олександр.

По завершенні заходу кожен з гвардійців повернувся до місця несення служби зі своїм унікальним та неповторним малюнком, що  стане особливим символом та оберегом для нього.

Група інформації та комунікації військової частини 3082

Перейти до вмісту