До харківських нацгвардійців на передову завітав «Культурний десант» - НГУ

До бійців 3-ї бригади оперативного призначення «Спартан» завітали артисти проєкту «Культурний десант». Це ініціатива, яка майже від початку повномасштабного вторгнення дає можливість не лише насолодитись мистецтвом українським захисникам, але й допомагає військовим долати вплив стресових факторів.

Під час свого виступу учасники колективу співали пісні, читали вірші, виступили з авторськими стендапами. Кожна можливість відпочити та розслабитися після боїв є надзвичайно важливою для гвардійців.

Концерт для нас був чимось неймовірним. Я хочу подякувати кожному артисту, який сьогодні виступив для нас. Всі ми потребуємо таких моментів, коли ми можемо зупинитися, розслабитися та насолодитися життям», — поділився враженнями гвардієць на псевдо Сова.

Артисти мали на меті не лише розважити бійців, але й поділитися з ними психологічними ресурсами заради підняття бойового духу наших захисників.

Ми один одного розуміємо. Ми трошки переступаємо за рамки звичної культури та входимо в культуру військових, де ми можемо й гостре слівце якесь сказати, і пожартувати так, що це зрозуміє тільки людина, яка була на бойових. І нам здається, що це зараз є дуже цінним для тих хлопців та дівчат, які сьогодні боронять нашу країну», – поділився один з артистів  «Культурного десанту» гуморист та актор Євген Воронецький.

Проєкт «Культурний Десант» народився на третій день повномасштабного вторгнення об’єднавши артистів, музикантів, поетів, композиторів та митців з виразною проукраїнською громадянською позицією. На його рахунку вже понад дві тисячі концертів на лінії фронту. І кажуть, що зупинятись не збираються, бо підтримка військових це одна зі складових майбутньої Перемоги.

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ

Перейти до вмісту