Гвардійці-кінологи завітали на свято до малечі Миколаївської спеціальної школи - НГУ

Нацгвардійці разом з волонтерами влаштували незабутнє свято для тих, кого вони захищають. Волонтери Миколаївського обласного осередку ГО «Українська спілка інвалідів УСІ» організували для дітей тематичні локації, на яких вони мали змогу приміряти форму захисників, долучитися до плетіння патріотичних сувенірів та маскувальних сіток.  Чарівну атмосферу для малечі влаштував ілюзіоніст В’ячеслав Дранников, кожен мав змогу побачити та навіть навчитись фокусів.

Чотирилапі захисники не залишили нікого байдужим, всі охочі мали змогу погладити та сфотографуватись з кожною службовою собакою. Також кінологи разом зі своїми помічниками продемонстрували, як швидко вони можуть знаходити зброю та патрони, та чітко виконують поставлені завдання. 

Малеча своєю чергою, для гвардійців власноруч сплела “ляльки-мотанки”, щоб вони оберігали військовослужбовців від лиха.

“Ми дуже задоволені, що мали змогу присвятити свій час малечі. Бачити їх посмішки та емоції, це велика нагорода. Ми знаємо заради кого ми воюємо, для малечі є бажання позбутись всього лихого, що є у цьому світі. Аби вони мали змогу жити у вільній країні, під мирним небом”, – поділився своїми враженнями гвардієць 19 Миколаївського полку охорони громадського порядку Південного ОТО НГУ Максим.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту