Чотирилапі гвардійці 5-ї Слобожанської бригади НГУ отримали медалі за віддану службу - НГУ

Нагородження відбулося на центральній площі міста-героя Харкова, де представники командування частини урочисто привітали пухнастих гвардійців та їх кінологів.

Трьох службових собак з мобільної кінологічної групи 5-ї Слобожанської бригади Національної гвардії України було нагороджено спеціальними відомчими медалями «За віддану службу». Службовий пес Ірбіс – медаллю 1-го ступеня, а собаки Аморек, Ерік та Дельта – 3-го ступеня. Собака Дельта перебувала на бойовому чергуванні, тож не змогла взяти участь у нагородженні, медаль їй буде вручена окремо.

Ірбіс та Дмитро:

«Ми напарники, справжні побратими, тому службу нам нести разом легко та цікаво. Поодинці ми окремі бойові одиниці, а разом ми – потужна команда, кінологічна пара,  що довела свою ефективність та показує високі результати».

У період з 27 лютого по 30 вересня 2023 року на блокпостах м. Харкова та Харківської області кінологи нашої бригади спільно із своїми вихованцями виявили: гранат – 65 одиниць, набоїв різних калібрів – понад 10 тисяч одиниць, вибухонебезпечних предметів – понад 50 одиниць, 2 гранатомети, 3 автомати та 1 кулемет.

Перейти до вмісту