Діти нацгвардійців пройшли реабілітацію в Іспанії - НГУ
Діти зниклих безвісти, полонених та загиблих військовослужбовців НГУ пройшли двадцятиденну реабілітацію у місті Мурсія, Іспанія.
 
У рамках відпочинку для дітей була організована насичена культурна, розважальна, оздоровча та спортивна програми. Протягом тижнів діти відпочивали на березі моря, знайомилися з архітектурними пам’ятками Барселони, зокрема відвідали Храм спокути Святого Сімейства. Також діти каталися на скейтах та самокатах, купалися в басейні, грали у настільний футбол та теніс. Також діти познайомилися з працівниками поліції Іспанії та їх службовими собаками.
 
“Це чудово, що у діток була можливість відпочити біля моря, познайомитися з новою країною та оздоровитися. Найголовніше, що ці двадцять днів діти прожили без сирен!”, – каже офіцер з організації дозвілля старший лейтенант Тетяна Соловйова.
“Мені дуже сподобалася Іспанія, тут дуже гарно. Найбільше мені запам’ятались службові собаки поліцейських та захоплююча природа цієї дивовижної країни”, – каже донька нацгвардійця Христина.

Національна гвардія України дбає про соцільний захист військовослужбовців та членів їх сімей. 

Перейти до вмісту