В Івано-Франківську вшанували героїв, полеглих у боротьбі за Україну - НГУ

У Меморіальному сквері Івано-Франківська пролунав “Дзвін пам’яті” за всіма героями, які загинули в російсько-українській війні. Військовослужбовці 50 полку імені полковника Семена Височана Національної гвардії України разом із духовенством, міською владою та родинами загиблих героїв зібралися на спільну молитву й вшанували усіх, хто поліг у боротьбі за свободу України.

“Сьогодні ми схиляємо голови перед подвигом наших побратимів, які пожертвували найдорожчим – життям, заради миру і свободи на рідній землі, — сказав командир полку полковник Вадим Ліневський. – Їхній безсмертний дух і відвага назавжди залишаться взірцем патріотизму та незламної любові до Батьківщини для нинішніх і майбутніх поколінь українців”.

Орденами «За мужність III» ступеня посмертно відзначені полеглі гвардійці за їхню вірність військовій присязі та надзвичайний внесок у забезпечення національної безпеки та територіальної цілісності України: капітан Лашта Дмитро, молодший сержант Федик Микола, солдат Матійчук Володимир, солдат Чернецький Андрій, солдат Джумачук Василь, майстер-сержант Кляшторний Дмитро, старший солдат Андрійчук Володимир та сержант Максимчук Микола. Солдат Петрук Володимир за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою посмертно нагороджений нагрудним знаком «Золотий хрест».

Представники влади міста та області спільно з командуванням підрозділу гвардійців вручили державні нагороди рідним і близьким полеглих героїв.

Ці відважні воїни назавжди увійшли в історію і стали символами мужності, самопожертви та непохитної віри у справедливу боротьбу за незалежність Батьківщини. Нащадки завжди пам’ятатимуть і вшановуватимуть тих, хто віддав найдорожче – власне життя за мирне майбутнє України. Вічна слава Героям!

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту