На Вінниччині відкрили меморіальну дошку загиблому гвардійцю - НГУ

У селі Сиваківці Вінницької області відкрили пам’ятну дошку герою бригади “Червона Калина” Національної гвардії України Дмитру Огіренку. Її встановили на школі, де навчався герой.

Солдат Дмитро Огіренко був кулеметником батальйону оперативного призначення «Червоної Калини». Гвардієць загинув у жовтні 2023 року, захищаючи Україну у боях проти російських окупантів у Запорізькій області.

На відкритті пам’ятної дошки зібрались побратими гвардійця, його родина, друзі, знайомі. Згадати військового прийшли також діти школи села Сиваківці.

Почесне право відкриття пам’ятної дошки було надано дружині героя. Представники духовенства провели освячення пам’ятної дошки та молитву за всіх українських героїв, чиє життя відібрала війна.

“Дмитро Огіренко був чудовою людиною та зразковим військовослужбовцем. На жаль, найкращих сьогодні забирає війна. Згадати його зібралась велика кількість людей – це ще один доказ наскільки його поважали в громаді. Я пишаюсь, що міг служити разом із ними”, – заявив на церемонії відкриття меморіальної дошки офіцер бригади “Червона Калина” майор Віктор Цибульський.

Вічна пам’ять герою! Його ім’я ніколи не буде забуте, його подвиги назавжди залишаться у наших серцях і на сторінках історії незалежної України.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту