На Прикарпатті відкрили пам’ятну дошку загиблому гвардійцю - НГУ

У селі Угорники на Прикарпатті відкрили дошку пам’яті гвардійцю Ігорю Лудчаку, який загинув, захищаючи Україну від російського вторгнення. Пам’ятний знак розмістили на фасаді спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради, вихованцем якої був Ігор.

Старший сержант Ігор Лудчак служив у 50-му полку імені Семена Височана Національної гвардії України. Він зустрів повномасштабне вторгнення вже військовослужбовцем. За словами підполковника НГУ Юрія Павловського, Ігор мав гарну фізичну підготовку і був вмотивованим та одним із перших став на захист держави.

Гвардієць загинув під час артилерійського обстрілу поблизу села Шипилівка на Луганщині, рятуючи побратима. Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків наголосив, що пам’ять про героїв, таких як Ігор, має бути збережена назавжди, не лише на анотаційних дошках, а й у серцях українців.

Директорка школи Наталія Гаврилюк згадувала Ігоря як одного з найкращих учнів закладу – доброго, завжди готового допомогти іншим. Він мріяв забрати своїх молодших братів з інтернату, одружитися та створити сім’ю. Але, на жаль, війна обірвала його життя.

“Ми маємо пам’ятати, що дякуючи таким людям, як Ігор, ми кожного ранку прокидаємося, маємо змогу навчатися, відпочити та працювати далі”, – наголосила Наталія Гаврилюк.

Вихователька Мирослава Андрейчук згадувала Ігоря як працьовитого, доброго і справжнього друга, який вмів тримати слово та брати відповідальність на себе. “Твоєю долею було стати героєм”, – сказала вона.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту