Командування Нацгвардії вручило орден «За мужність» матері загиблого гвардійця Костянтина Ковтуна - НГУ

Тимчасово виконуючий обовʼязки заступника командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковник Валентин Острижний вручив орден «За мужність» III ступеня матері воїна-гвардійця Костянтина Ковтуна, який віддав своє життя під час виконання бойового завдання на території Донецької області в бою з російськими окупантами.

«Ваш син був справжнім взірцем для особового складу, до останнього виконував свій обовʼязок. Дякуємо за справжнього воїна та захисника. Від командування Нацгвардії висловлюю вам щирі співчуття», – сказав Валентин Острижний.

Усі захисники України є гордістю та символом мужності українського народу. Полеглі герої-гвардійці віддали своє життя за майбутнє кожного з нас – за майбутнє України.

«Памʼятайте, що ми завжди вас підтримаємо й наддамо допомогу. Костянтин назавжди залишитися у наших серцях, а пам’ять про нього та його життя вже навічно в списку особового складу частини», – зазначив начальник управління соціального супроводу ГУ НГУ полковник Ігор Віхастий.

Схиляємо голови щодня о 9:00 ранку в памʼять про всіх загиблих внаслідок збройної агресії рф проти України. Національна гвардія України дбає про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей. Вічна слава Героям!

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту