Батькам загиблого нацгвардійця вручили державну нагороду - НГУ

Владислав Зубко служив старшим кулеметником снайперської групи окремого загону спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України. Разом з побратимами виконував бойові завдання з відсічі російської агресії. Гвардієць до останнього виконував свій обов’язок і загинув у бою.

Указом Президента України від 28 липня 2022 року № 540/2022 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі старшого солдата Владислава Зубка нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Нагороду батькам героя вручили керівник Мукачівської районної військової адміністрації Сергій Гайдай і командування Закарпатського підрозділу Національної гвардії України.

«Сьогодні ми мовчали…Разом з батьками Зубка Владислава…рана настільки відкрита, що слів нема…тільки пам’ять про юного воїна Національної гвардії України», – заявив Сергій Гайдай.

«Владислав був сильним і мужнім чоловіком. Неодноразово доводив, що слова «Честь» і «Батьківщина» для нього святі. Ми низько схиляємо голови перед батьками героя. Ми пам’ятаємо і помстимось за кожного нашого побратима. Наші кулі знайдуть всіх, хто приніс війну в нашу країну і горе батькам наших воїнів», – зазначили нацгвардійці.

Вічна пам’ять загиблим героям!

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту