Родині загиблого нацгвардійця із Сумщини Владислава Кокоріна вручили державну нагороду - НГУ

Представники військової частини 3051 та керівництва Сумської обласної військової адміністрації вручили державні нагороди родинам бійців, які віддали своє життя в боротьбі за Україну. Серед загиблих героїв – головний сержант Владислав Кокорін.

Владислав – військовослужбовець 18-ї Слов’янської бригади загинув у березні 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині. Під час ворожого обстрілу з АГСу гвардієць отримав поранення несумісні з життям.

«Я дякую родинам за виховання, підтримку наших героїв, під час виконання ними потужних, важливих для кожного з нас захисних завдань. Ціною свого життя вони зупинили ворога. На жаль, сьогодні їх фізично з нами нема, але вони всі в наших серцях», — наголосив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх.

Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Владислава Кокорін отримав орден «За мужність» III ступеня (посмертно). Нагороду свого чоловіка та батька отримали дружина та троє синів гвардійця-Героя.

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ

Перейти до вмісту