В Івано-Франківську відбувся чемпіонат з бойових мистецтв, присвячений пам’яті загиблого нацгвардійця - НГУ

Нещодавно в Івано-Франківську відбувся чемпіонат зі змішаних бойових мистецтв, присвячений пам’яті загиблого нацгвардійця Дмитра Лашти. Змагання стали ініціативою співорганізатора Назара Бедрія, який розповідає, що сам Дмитро займався цим видом спорту перед військовою кар’єрою.

За словами Назарія Бедрія участь у чемпіонаті прийняли 170 спортсменів з різних областей України від 6 років і старше. Турнір включав два розділи: ММА і Striking MMA, останній з яких визначався більше ударною частиною ММА.

Дмитро Лашта був командиром взводу 50 полку Національної гвардії України. Він підписав контракт з Нацгвардією у 2021 році. Під час виконання бойового завдання на Луганщині в результаті мінометного обстрілу 27 липня 2023 року Дмитро загинув. Посмертно воїн отримав звання капітана.

Гвардієць Віталій Сверида розповідає, що Дмитро Лашта був його командиром, він часто ділився спогадами про власні здобутки у світі спорту, особливо у сфері змішаних бойових мистецтв.

«Він горів своєю роботою, службою. Було видно, що Дмитрові це подобається, він хоче зробити якнайкраще для особового складу, для своїх людей. Насамперед він поводив себе людяно», — розповідає Віталій Сверида.

У загиблого Дмитра нещодавно народилася донечка. Його батьки, які були присутні на відкритті чемпіонату, розповіли, що в день змагань  новонароджену доньку нацгвардійця охрестили.

Група інформації і комунікації Західного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту