В Чернігові завершились навчальні збори з кінологами-нацгвардійцями - НГУ

Протягом трьох днів кінологи зі своїми чотирилапими побратимами підвищували рівень своєї підготовки. Збори містили в собі повторення теоретичного та практичного матеріалу. Кінологи та їх вихованці відпрацювали загальний, спеціальний курс дресирування службових собак, проходження смуги перешкод, вибірку предметів та затримання умовного злочинця.

«Основні особливості роботи з собаками полягають у тому, що кожна собака має свою особистість та характер, і потребує індивідуального підходу. Кінологи повинні мати знання про поведінку та фізіологію тварин, а також вміти знайти спільну мову зі своїми підопічними. Крім того, важливо, щоб кінологи були фізично підготовлені та мали високий рівень професійної майстерності», – зазначив начальник кінологічної служби лейтенант Ярослав Назаров.

Дані навчальні збори дуже важливі, адже вони забезпечують найвищу ефективність собак під час виконання службових завдань. Кожного дня кінологи разом зі своїми вихованцями залучаються до охорони громадського порядку під час патрулювання міста, охорони підсудних, несення служби на блокпостах, а також пошуку зниклих людей.

Група інформації та комунікації військової частини 3082

Перейти до вмісту