Підготовка бійців: навіть найсміливіші іноді впадають у ступор (ВІДЕО) - НГУ

Від 24-го лютого минулого року старша інструкторка з бойової підготовки підрозділу Нацгвардії з Львівщини, головний сержант Юлія Мірчук, навчила тактичної медицини не одну тисячу мобілізованих військових. Усі вони – з різними знаннями з медицини. Та більшість, звісно, мають зовсім базові знання.

Фаховий інструктор – це надзвичайно важливий елемент у підготовці кожного військового будь-якого рівня, переконана Юлія. Адже інструктори розвиваються у своїх напрямках, стежать за змінами у сучасній війні, можуть їх аналізувати та навчати особовий склад так, щоб їх дії були надалі найбільш ефективними.

«На цей момент я працюю за напрямком тактична медицина, готую бойових медиків, – розповідає Юлія. – Але я маю і спеціальність інструктора з вогневої підготовки. Кожна дисципліна, якій ми навчаємо, важлива. Поняття тактичної медицини донедавна не було таким популярним. Але усе змінилось з початком вторгнення. Вже людям не потрібно нагадувати, для чого вчитись тактичній медицині».

Інструкторка розповідає, що військові, які повернулись із зони бойових дій, задають вже зовсім інші питання. Каже, що під час підготовки були й такі, які скептично ставились до тактичної медицини. Та після повернення з фронту намагаються ще більше опанувати цю дисципліну.

Про те, як інструктори готують військових, з чим стикаються щодня на заняттях та про важливість набувати вмінь з надання домедичної допомоги в інтерв’ю для Lviv Media.

Перейти до вмісту