Одеські гвардійці пройшли курс занять спільно з працівниками ДСНС - НГУ

Вперше в Національній гвардії України на базі 11 бригади імені Михайла Грушевського сформований пожежний взвод. Задля підвищення професійних навичок гвардійці були направлені до навчального пункту ДСНС, де пройшли навчання разом з рятувальниками.

“Більшість надзвичайних ситуацій відбувається та поширюється через свідомі чи несвідомі дії людини. Неодноразово бійці Національної гвардії брали участь та допомагали рятувальникам в гасінні пожеж, розборі завалів. Можливість спільно навчатись, це шанс отримати передовий досвід в даному напрямку”, – зазначає начальник пожежної служби бригади.

Впродовж місяця військовослужбовці разом з рятувальниками опановували питання у сфері цивільного захисту населення, відпрацьовували порядок взаємодії під час запобігання та реагування на надзвичайні ситуації природного і техногенного характеру, практикувалися у проведенні рятувальних операцій, залученні пожежних, рятувальних, медичних підрозділів.

“Я бачу той вклад праці та жаги до нових знань, що ви продемонстрували на практичних заняттях. Ваші навички значно покращились, спільні дії стали синхронними та доведені до автоматизму. Надалі бажаю тільки покращення особистих результатів та поглибленні співпраці між НГУ та ДСНС”, – зазначає заступник командира бригади по роботі з особовим складом полковник Василь Шуфрич.

По завершенню навчання гвардійці склали заліки та отримали диплом пожежника-рятівника.

Група інформації та комунікації Південного оперативно-територільного об’єднання

Перейти до вмісту