Журналісти Закарпаття познайомились з одним із підрозділів Національної гвардії України (ВІДЕО) - НГУ

Військовослужбовці Національної гвардії України, які проходять службу у Закарпатській області, під час комплексних навчань відпрацювали елементи несення служби на блок-постах, затримання правопорушників, тактику ведення бою у наступі та евакуацію поранених. Важливий елемент базової підготовки військовослужбовців – це смуга перешкод. Її гвардійці долають швидко і злагоджено.

«Ми постійно відпрацьовуємо цей елемент. Це дозволяє тримати себе в гарній фізичній формі, працювати в складі підрозділу. Спочатку не всім було легко це пройти. Дехто раніше не служив в армії, дехто після служби за роки цивільного життя щось призабув, дещо розслабився. Але завдяки досвідченим інструкторам і постійним тренуванням в нас все швидко почало виходити. Зараз окрім службових завдань, ми постійно тренуємось і будь-якої миті готові виконати наказ і відправитись на посилення наших підрозділів у зоні бойових дій», – розповідає військовослужбовець Нацгвардії Володимир.

Ці навчання були відкритими. На захід запросили представників засобів масової інформації. Журналістам продемонстрували як перевірені часом, так і новітні зразки озброєння, техніки, засобів зв’язку та інженерної підготовки, спорядження військовослужбовців. Безпілотні літальні апарати, сучасні автоматичні гвинтівки українського виробництва, металошукачі, протигази, спецтранспорт та надійні радіостанції викликали неабияку зацікавленість і представників медіа. Також нацгвардійці показали, як відбувається огляд транспортних засобів на блок-посту і затримання правопорушника за допомоги службового собаки.

Перейти до вмісту