Урок патріотизму та мужності: гвардійці Южноукраїнська діляться своїм досвідом з дітьми - НГУ

Поки війна лютує на нашій землі, наші захисники не лише б’ються на фронті, але й виховують майбутніх героїв. Гвардійці Южноукраїнська провели урок мужності для школярів, де поділилися своїм бойовим досвідом та навчили дітей основ безпеки та військової справи.

Інструктори військової частини Нацгвардії з тактичної підготовки розповіли школярам про заходи безпеки при поводженні зі зброєю, екіпірування військовослужбовців та характеристики стрілецького озброєння. На власному бойовому досвіді розповіли, що таке справжня мужність, стійкість та самовіддача.

“Навчати дітей основам безпеки та військової справи – це дуже важлива місія. Ми хочемо, щоб вони знали, за що ми боремося, і вміли захищати свою Батьківщину. Сьогодні ми бачили в їхніх очах запал та патріотизм, а для нас, військовослужбовців це головне. Це натхнення і впевненість в нашій важкій справі протистояння загарбнику. Те, що робить нас сильними”, – пояснив нацгвардієць Олександр.

Бійці поділилися історіями про свої бойові будні, про те, як вони захищають Україну від ворога. Їхні розповіді запалили в очах школярів іскру та бажання боронити свою Батьківщину. Всім охочим гвардійці розповіли про умови проходження військової служби та порядку вступу до лав вищих навчальних закладів НГУ.

“Мені було дуже цікаво дізнатися про військове життя. Гвардійці розповіли нам про те, як вони тренуються, як виконують бойові завдання, як рятують людей. Я і раніше задумувався, а тепер точно знаю, що хочу стати військовим. Гвардійці – мої герої, і я хочу бути таким же, як вони”, – розповів вихованець навчального закладу Богдан.

На уроці мужності діти не лише отримали знання та навички, але й відчули на собі атмосферу бойового братерства. Це було не просто навчання, а справжній урок життя, який надихає їх на подвиги.

Група інформації і комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту