Гвардійці Прикарпаття провели серію уроків мужності для школярів і студентів - НГУ

Військовослужбовці Національної гвардії України систематично зустрічаються з молоддю й проводять уроки мужності та захисту Батьківщини. Такі зустрічі з гвардійцями дозволяють школярам і студентам зрозуміти, як організована військова служба, дізнатися про правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів чи навчитися надавати першу домедичну допомогу. Такий досвід може стати важливим чинником для молодої людини при виборі майбутньої професії.

Впродовж минулого тижня гвардійці Прикарпаття провели заняття для старшокласників місцевих шкіл та ліцеїв. Уроки мужності відвідали також студенти Івано-Франківського медичного університету.

Під час зустрічей гвардійці поспілкувалися з молоддю й обговорили з ними особливості сучасної війни за нашу незалежність, участь підрозділів сил безпеки та оборони у процесі звільнення українських земель і завдання Національної гвардії України.

Інструктори з тактичної підготовки ознайомили школярів із заходами безпеки при поводженні зі зброєю, екіпіруванням військовослужбовців, тактико-технічними характеристиками стрілецького озброєння.

Інструктори Національної гвардії з тактичної медицини продемонстрували школярам індивідуальну аптечку бойового медика й розповіли, як надавати першу медичну допомогу. Гвардійці показали техніку накладання турнікета й пояснили алгоритм надання медичної допомоги у бойових умовах «M.A.R.C.H».

Представники кінологічного взводу Національної гвардії продемонструвати затримання правопорушника службовим собакою.

“Нам приємно спілкуватися з молодим поколінням українців. Вони допитливі, розуміють ті складні часи, які переживає наша країна зараз. Школярі та студенти знають, що обов’язок військових – захищати Батьківщину, а для цього треба добре навчатися й готуватися. Майбутнє України залежить від кожного з нас”, – ділиться враженнями інструктор 50-го полку НГУ Петро.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту