Український співак Міша Крупін дав концерт в одному з бойових підрозділів 5 Слобожанської бригади НГУ - НГУ

Український співак, активіст та волонтер Міша Крупін відвідав із концертом один з батальйонів 5 Слобожанської бригади НГУ на Бахмутському напрямку.

Там артист спілкувався з бійцями та підіймав бойовий дух нашим хлопцям та дівчатам. Виконання пісень під гітару на імпровізованому концертному майданчику пройшло у дружній атмосфері. Звучали всі відомі композиції: “Палає”, “У нашому місті”, “Світло”, “Білгород”, “До краю світу”. Деякі з пісень від початку повномасштабного вторгнення стали майже народними.

Сам виконавець народився та довгий час жив у Харкові, тож його позиція від 24.02.2022 свідома та однозначна — принципова відмова виконувати старі хіти російською мовою.

“Як палає Москва яскраво… наша розвідка робить справи… тимчасові окупанти нагодують хробаків”, — такими словами відкрив концерт Міша Крупін.

Нам пощастило дуже коротко поспілкуватися з Михайлом Крупіним, який працює відразу у декількох стилях. 

“Я приїхав до хлопців, тому що саме в цій бригаді перебуває мій ліпший друг, котрий мене і запросив і котрий, до речі, мене і попросив написати пісню, приїхати підняти настрій військовим та підтримати їх – це найголовніша зараз мета, — говорить Михайло Крупін. — Вражає настрій бійців! Він набагато кращий, ніж у глибокому тилу! Завдяки такому настрою особисто в мене зміцнилася впевненість у Перемозі”.

Бійці 5 Слобожанської бригади постійно відчувають підтримку звідусіль. Це те, що найбільше запам’ятовується і згадується в часи найважчих навантажень. Всі побратими дякують співаку за стовідсотковий позитив!

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління НГУ

Перейти до вмісту